נא להתלבש בהתאם! כל מה שצריך לדעת על מזג אוויר בפראג

מזג אוויר בפראג מדריך

מזג האוויר בפראג הוא כמו ברוב המדינות האירופאיות הקלאסיות. בשונה מהארץ, בחורף גשם הוא מחזה די נדיר, והגשם מגיע בעיקר בסתיו ובאביב, וגם בתקופת הקיץ. למרות שהחורף קר יותר ממה שאנחנו הישראלים רגילים אליו, פראג היא עדיין יעד פעיל גם בעונה זאת, וגם יש פחות תיירים שמסתובבים בעונה הזאת. בתקופת האביב העיר נהיית ירוקה יותר והצמחים מלבלבים. בתקופת הקיץ מזג האוויר הוא נוח והעיר תהיה הכי פעילה, ובתקופת הסתיו כבר יחזרו הגשמים. חשוב להדגיש, שלמרות שהגשם מפתיע בתקופות שאנו לא רגילים אליהם, או שקר יותר ממה שאנחנו רגילים לו, אין סיבה לבטל או לשנות תוכניות. גם בקור ובגשם תראו אנשים מסתובבים בעיר ברחובות, כך שכל מה שרציתם להספיק, גם פעילויות בחוץ, תוכלו לעשות זאת בכל עונה שבשנה, דוגמת הסתובבות ברחובות העיר, או לקחת סיור איתנו ברחבי העיר העתיקה, סיור שמתקיים כל השנה, לא משנה מה יהיה מזג האוויר!

המזג האוויר בפראג לשבוע הקרוב!

booked.net

מזג אוויר בפראג בקיץ

הקיץ בפראג נמשך בחודשים יוני יולי אוגוסט. בחודשים אלו הטמפרטורה נוחה, למרות שבשנים האחרונות הגיעו גלי החום הקיצוניים של אירופה גם לפראג, לכן אם חשוב לכם מומלץ למצוא מלון עם מזגן. מה כדאי ללבוש בפראג בקיץ? מומלץ להביא בגדים קצרים, אך גם כמה עליוניות כי בערבים מסוימים יכול כבר להיות קריר. המלצות על אטרקציות בפראג בקיץ יכללו את האתרים הקלאסיים כמו טירת פראג, גשר קארל, הקיר של ג’ון לנון, ובעיקר הסתובבות ברחובות היפים ש העיר. בתקופת הקיץ השמש שוקעת מאוחר, סביב 9 בערב, כך שיהיה לכם המון זמן להספיק את כל מה שיש לעיר להציע!

מזג אוויר בפראג בחורף

החורף בפראג נמשך בחודשים דצמבר ינואר פברואר ותחילת חודש מרץ. בחודשים האלה הטמפרטורה נמוכה ומגיעה למינוס מעלות גם במהלך היום. שלג בפראג עצמה הוא מחזה שחוזר על עצמו פעם בכמה שנים, ולרוב לא נערמות כמויות שלג גדולות. שופינג בפראג בחורף הוא בעיקר בחודש ינואר, אז יש את המבצעים הכי שווים! מומלץ להביא בגדים חמים וטרמיים.

מזג אוויר בפראג בסתיו ובאביב

הסתיו והאביב הם עונת מעבר בפראג. הסתיו יימשך בחודשים ספטמבר נובמבר אוקטובר, בעונה זו מגיעים הגשמים לפראג, לכן מומלץ להביא מטריה. אטרקציות בפראג בסתיו בימים הגשומים יכולות להיות המקומות הסגורים בפראג: טירת פראג, ומוזיאונים כמו מאדאם טוסו, מוזיאון החושים או מוזיאון דמויות המתכת. האביב יימשך בחודשים סוף מרץ אפריל מאי, אז כל העצים מתחילים ללבלב. בתקופת האביב הגנים בפראג נפתחים, לכן אטרקציות בפראג באביב יכולות לכלול גם ביקור בגנים כגון גני וולנשטיין המרשימים, גבעת פטרין, וגם גני הטירה בטירת פראג.

תשתף, אל תיהיה בונקר 😎